Karia grup whatsapp

Şartlar & Koşullar


Bu siteden rezervasyon yapanlar genel şartları ve kuralları kabul etmiş sayılırlar.

Transfer ücreti gelişte nakit ödeme seçeneğinde seçilmiş olan para birimiyle sürücümüze nakit olarak yapılır.

Onaylanan rezervasyon formunuzdaki belirtilen fiyatlar ile transfer hizmetini vermeyi taahhüt ederiz.

Firmamız web sitemizde yayınladığımız transfer fiyatlarında değişik yapma hakkı saklı tutar.

(Oluşabilecek fiyat değişiklikleri Akaryakıt, Döviz fiyatları, Enflasyon ve Maliyetlerdeki olası farklılıklardan kaynaklanabilmektedir.)

Yapılan rezervasyon ve transfer hizmeti satın alma işlemi, firmamız tarafından gönderilecek konfirme e-postası ile kesinlik kazanmaktadır.

Firmamız internetteki veri erişiminden kaynaklanan e-postaların iletilmemesi, geç iletilmesi ya da eksik olarak iletilmesine ilişkin sorumluluk kabul etmemektedir.

Böyle bir durumda lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Transfer ve uçak saatlerinde meydana gelebilecek değişiklikler tarafımıza e-posta veya telefonla iletmesi gerekmektedir.

Uçak rötarlı inişlerinde gecikme süresi gözetmeksizin ekstra ücret alınmamaktadır.

Sürüş güvenliği ve araçlarımızdaki sağlığa uygunluk yönetmeliği gereği evcil hayvanların kafesinde taşınması gerekmektedir.

İç hat uçuşlarınızda 1 saat, Dış hat uçuşlarınızda 2 saat önce havalimanında bulunmanız gerekmektedir.

Yasalar ve sağlığa uygunluk yönetmeliği gereği araçlarımızda tütün, sigara ve alkol içilememektedir.

Firmamız alkol, uyuşturucu gibi maddelerin etkisindeki veya şoförün, aracın güvenliğini tehlikeye atan yolcuları taşımama hakkına sahiptir.

Toplamda 2 âdete kadar ücretsiz bebek koltuğu, çocuk koltuğu veya yükseltici hizmeti verilmektedir. Taleplerin rezervasyon formunun not kısmında veya telefonda rezervasyon görevlimize belirtmelidir. ( Sadece private transferlerde geçerlidir. )

Kapasite aşımı, operasyonel ve kontrol dışı durumlar paralelinde bebek koltuğu, çocuk koltuğu ve yükseltici servisi hizmet garantimiz bulunmamaktadır.

Yasalar ve şirket politikamız doğrultusunda araçta bulunan çocuk veya bebek koltuklarının ebeveyn tarafından koltuğa bağlanması gerektiğini önemle belirtiriz.

Sürücümüz bu konuda size sadece teknik anlamda sözlü destek verebilmektedir.

Yolcu sayısına göre araç seçimi yapılması gerekmektedir. Yolcu sayısı hesaplamasında çocuk veya bebek toplam sayıya dahil edilmesi gerekmektedir.

Turizm taşımacılığı kanunları gereği binek araçlarda sürücü hariç maksimum 3 yolcu taşınabilmektedir. (Bu uygulamaya yaş gözetmeksizin Çocuk ve Bebek dahildir.)

Araçlarda bulunan Koltuk ve Mali Mesuliyet sigortaları buna göre düzenlenmekte olup aksi oluşabilecek durumlarda Taşıyan firmaya ağır kanuni yaptırımlar uygulanmaktadır.

Trafik ve karayolları yönetmelikleri gereği transfer aracının kapasitesinden fazla yolcunun taşınması kanunen yasaktır.

Operasyonel anlamda transfer aracı değişiklikleri, rötarlı uçak inişlerindeki yoğunluklar paralelinde veya diğer sebeplerden dolayı rezervasyonunuzda belirtmiş olduğunuz araçtan farklı olarak aynı kategoride veya üst kategoride bir aracın gelmesi söz konusu olabilir.

Rezervasyon formunda bilgilerinizi tam ve eksiksiz doldurması gerekmektedir.

Rezervasyon sırasında mobil telefon numarasının doğru ve eksiksiz olması müşterinin sorumluluğundadır, aksi takdirde karşılaşılacak sorunlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Rezervasyon sırasında elektronik postanızın doğru ve eksiksiz olması müşterinin sorumluluğundadır, aksi takdirde karşılaşılacak sorunlardan firmamız sorumlu tutulamaz.

Firmamızda transfer fiyatlandırması araç bazında tek yön olarak verilmektedir.

Bagajların araçlara yüklenmesi ve araçtan teslim alınmasında bagaj sayısının tam ve eksiksiz olması kontrolü müşteri sorumluluğundadır.

Araçlarımız belirtmiş olduğunuz adrese ve noktaya kadar hizmet vermektedir.

Araç yolu dışındaki arazi yapısına sahip bölgelere, kapatılmış yollara veya sadece yaya yoluna açık bölgelerdeki gidilecek adrese veya noktaya ulaşımda mümkün olan en uygun yere kadar sizi ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Sürücülerimiz müşterilerimize bagajların taşınması konusunda yer, zaman ve koşullar gözetmeksizin yardımcı olacaktır.

Web sayfamızda belirtilen araç bagaj kapasiteleri dikkate alınmalıdır.  Belirtilen kapasitenin üstünde bagajlar araçlara kabul edilmeyecektir.

Rezervasyon sırasında bildirilmeyen tekerlekli sandalye, bisiklet, elektrikli bisiklet, sörf tahtası, kayak takımı ve golf çantaları araçlara kabul edilmeyecektir.

Firmamız, hizmetin başlamasına veya devamına engel teşkil edecek transfer aracında yaşanacak mekanik arıza, trafik kazası, operasyonel aksaklıklar, hava muhalefeti, trafik sıkışıklığı, terör olayları, kolluk kuvvetlerinin uygulamaları, vb. nedenler dolayı transferinizi gerçekleştiremeyeceğini anladığı andan itibaren en kısa sürede alternatif bir araç sağlanmaya çalışılacak ve/veya aksi durumda da bilgi verecektir.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz durumlarda ödemesi alınmış olan transfer ücretinin iadesi tarafınıza kesintisiz olarak iade edilecek ve/veya böyle bir durumda kendi imkânlarınızla sağlamış olduğunuz ulaşımınızdan kaynaklanan fiyat farkı da tarafımızdan ödenecektir.

Havalimanlarında karşılamalar gümrük ve bagaj işlemleri sonrasındaki çıkış kapısında, karşılama görevlimiz veya sürücümüz tarafından rezervasyonunuzda belirtilen ad ve soyadın veya unvanın yazılı olduğu logolu bir tabela ile yapılmaktadır.

Web sayfamızda belirtilen fiyatlara K.D.V., Araç, Sürücü, Akaryakıt, Otopark ve Otoban ücretleri dahildir.

Rezervasyon formunda belirtilen bölgeden farklı bir bölgeye, birden fazla noktaya veya bölgeye gidilmek istenmesi, Yolculuk esnasında bir yerde dinlenme alışveriş yapma talepleri gibi planlanan program dışı taleplerde sürücümüz operasyon merkezimizden onay alması gerekmekte, kullanılan transfer aracının programı uygun ise onay verilmekte ve ekstra fiyat talep edilmektedir.

Fiyatlar private transferde araç bazında, shuttle ve paylaşımlı transferde kişi başı tek yön olup, otopark ve otoban ücretleri dahildir.

Paylaşımlı transferlerde kişi başı fiyat toplam kişi sayısı arttıkça düşmekte olup (+1 Kişi / 20 TL), aynı noktada inecek veya binecek yolcular için geçerlidir.

Geliş transferlerinde uçakta oluşabilecek rötarlarda aracımızın sınırsız bekleme garantisi olup, herhangi bir ekstra ücret talep edilmemektedir.

Private, Shuttle ve paylaşımlı transferlerde karşılamalar havalimanı çıkışında EkonomikTransfer.com yazan pano ile karşılanmaktadır.

Karşılama görevlimiz müşterilerinizi otoparkta bekleyen aracımızın yönlendirecektir.

Shuttle ve Paylaşımlı transfer hizmetinde sadece aynı uçaktan çıkacak müşterilerle birleştirme yapılmaktadır.

Shuttle ve Paylaşımlı transfer hizmetinde bekleme süresi aynı uçaktaki beklenen son yolcu geldiğinde biter.

Shuttle ve Paylaşımlı transfer dönüşlerinde müşterilerinizin alınış saati girmiş olacağınız uçak kalkış saatine göre sistem tarafından otomatik belirlenmektedir

Dönüş transferlerinde uçuştan iç hatlarda 1 Saat, dış hatlarda 2 Saat önce havaalanında olunacak şekilde hesaplama yapılmaktadır.

Müşterilerinizin Shuttle ve Paylaşımlı transfer dönüş tarihinde belirtilen alınış saatinden 10 dakika önce hazır olmalarını rica ediyoruz.

Müşterilerinizin Shuttle ve Paylaşımlı transfer dönüş tarihinde belirtilen alınış saatinde - / + 10 dakika değişkenlik gösterebilmektedir.

Paylaşımlı transferlerde maksimum 4 yolcu alma veya bırakma noktası ile sınırlıdır.

Paylaşımlı transferlerde maksimum 10 yolcu alma veya bırakma noktası ile sınırlıdır.

Shuttle ve paylaşımlı transferler 01 Mayıs – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.

Araçlarımız maksimum 3 yaşında olup karayolları yönetmeliklerine uygundurlar.

Private transfer rezervasyonları minimum 6 saat (Lüks binek 24 saat) öncesinden yapılmalı veya iptal edilmelidir.

Shuttle ve paylaşımlı transfer rezervasyonları minimum 24 saat öncesinden yapılmalı veya iptal edilmelidir.

Shuttle ve paylaşımlı transferlerde çocuk veya bebek koltuğu hizmeti verilmemektedir.

Private transferlerde sürücülerimiz çıkış noktasında belirtilen zamandan 10 dakika önce hazır bulunmaktadırlar.

Oluşabilecek durumlarda belirtilen araçların muadilini veya üst modelini kullanma hakkını saklı tutarız.

 

Copyright 2017 © Karia Group of Companies All Right Reserved
Web Site Creation and Technology by HayallerDiyari.Com