Karia grup whatsapp

Kullanım Koşulları


WEB SİTESİNDE YER ALAN TERİMLER, ŞARTLAR VE DUYURULAR www.ekonomiktransfer.com  tüm hakları Karia Taşımacılık Turizm Ltd. Şti. (Karia Travel) ait bir web sitesidir.
 
Web Sitesinin Amacı
Bu web sitesi yalnızca seyahatle ilgili bilgi toplamanız, rezervasyonlar yapmanız amacıyla sunulmuş olup, aşağıda belirtilen bütün koşulları, şartları ve duyuruları (hepsi birlikte “Sözleşme”) değiştirmeden kabul etmeniz için hazırlanmıştır. Web sitesini herhangi bir şekilde kullanarak bu Sözleşme kuralları uyarınca bağlı bulunacağınızı kabul etmiş sayılırsınız.
 
Sözleşmede önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu web sitesine erişmeye veya web sitesini kullanmaya devam ettiğinizde değiştirilmiş veya güncellenmiş Sözleşmeyi kabul etmiş olursunuz.
 
Web Sitesinin Kullanılması
Bu web sitesini kullanarak aşağıdaki şartları;
 
a-En az 18 yaşında olduğunuzu,
b-Yalnızca kendiniz veya yasal olarak adına hareket etme yetkisine sahip olduğunuz bir başkası için gerçek rezervasyonlar yapmak amacıyla kullanacağınızı,
c-Bu şekilde başka kişilere onlar adına yaptığınız rezervasyonlar üzerinde geçerli olan şart ve koşullar ve geçerli bütün kurallar ve sınırlar hakkında bilgilendirme yapacağınızı,
d-Hiçbir spekülatif, yanlış veya sahte rezervasyon yapmayacağınızı, 
e-Bu web sitesinde istenen verdiğiniz bütün bilgilerin doğru, güncel, kesin, ve eksiksiz olduğunu,
f-Bu web sitesini veya içeriklerini herhangi bir ticari amaçla kullanmayacağınızı,
g-Bu web sitesindeki hiçbir bilgiyi veya sitenin içeriğini yazılı açık iznimiz olmaksızın, herhangi bir amaçla, robot, örümcek, kazıyıcı veya başka bir araç ile erişmeyeceğinizi, takip etmeyeceğinizi veya kopyalamayacağınızı,
h-Önceden bizim yazılı iznimizi almaksızın web sitesinin herhangi bir kısmını “çerçeve,” “ayna” veya başka bir araçla başka bir web sitesiyle birleştirmeyeceğinizi,
ı-Kendi takdirimize göre her zaman ve bu Sözleşmenin ihlal edilmesi de dâhil herhangi bir nedenle herhangi birine bu web sitesine ve sunduğumuz hizmetlere erişimi kısıtlama hakkına sahip olduğumuzu,
Kabul ve taahhüt ettiğinizi.
 
Bilgi Güncelleme
Bize verdiğiniz kişisel bilgileri gözden geçirme ve güncelleme şansına daima sahip olacaksınız. Üye olduktan sonra www.ekonomiktransfer.com’ a üye giriş yaptıktan sonra karşınıza gelen sayfada “Üye Bilgilerim” linkine tıklayarak kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Yine aynı e-posta adresine bir ileti göndermek suretiyle kişisel bilgilerinizi www.ekonomiktransfer.com veritabanından silinmesini de talep edebilirsiniz.
 
İletiler
Rezervasyon yaptıktan sonra rezervasyonunuzla ilgili bütün bilgileri içeren bir onay mesajı alacaksınız.
 
Yasaklı Faaliyetler
Bu web sitesinin içeriği ve sitede yer alan bilgiler ve bu içeriği ve bilgileri sunmak için kullanılan altyapının mülkiyet hakları bize veya tedarikçilerimize ve hizmet sağlayıcılarımıza ait bulunmaktadır.
 
Tedarikçilerin Uyması Gereken Kurallar
Seçtiğiniz seyahatle ilgili ürün ve hizmetleri rezerve eder ve satın alırken ilave şartlar ve koşullar geçerli olacaktır. Lütfen bu şart ve koşulları dikkatle okuyunuz. Alışveriş yapmak üzere seçtiğiniz ürünün tutarının ödenmesi gerekmektedir.   Seçtiğiniz ürün veya hizmetlerin kullanımıyla ilgili kurallarına uyulmasını ve bütün satın alma şart ve koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
 
Bu web sitesinden alacağınız ürünler için, ürün satış sözleşmesi kuralları geçerli olacaktır.

Gizlilik Politikası
Lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.
 
Fiyat, Ödeme ve Ücretlendirme Politikası
Web sayfasında belirtilen fiyatlara yerel vergiler (K.D.V.) dahildir.
 
Alınan hizmet karşılığı kesilecek fatura bilgilerinde müşterinin rezervasyonda belirteceği bilgiler temel alınacak olup, fatura müşterinin adresine karşı ödemeli olarak kargo ile gönderilecektir. (çalışma işleyişi, prosedürleri ve prensipleri gereği faturalar sadece adrese gönderilmektedir.)
 
Web sayfamızda ödeme politikalarımız paralelinde bazı araçların ödemeleri sadece ön ödemeli seçeneklerden oluşmaktadır.
 
Bu web sitesinde ürün sunan Tedarikçilerimiz, uygulanmakta olan devlet vergilerinin, ücretlerinin veya vergi matrahının değişmesi halinde ve yine uygulanmakta olan isçi veya hizmet yükümlülüklerinin veya ücretlerinin değişmesi halinde ücretleri değiştirme hakkına sahiptir.
 
Değerlendirmeler, yorumların yayınlanması
Yorumlarınız, sorularınız, önerileriniz ve fikirleriniz ile Web Site’mizde yer verilen bu yazılar aracılığıyla veya diğer şekillerde bu Web Sitesi’ne içerik sunmak suretiyle, hâlihazırda bilinen veya ileride geliştirilecek olan medyaları kullanmak suretiyle, dünya genelinde söz konusu Yazıların kullanması, çoğaltması, değiştirmesi, uyarlaması, tercüme etmesi, dağıtması, yayımlaması, bunlardan başka çalışmalar elde etmesi ve umuma sunulması ve söz konusu Yazı ile bağlantılı olarak sunmuş olduğunuz ismin kullanması; kullanıcı bilgilerinin pazarlama ve/veya ticari amaçlarla kullanılması için, Karia Travel ve yan kuruluşlarına, münhasır olmayan, telif hakkı ödemesiz ve diğer her türlü ücret ve fiyattan ari olarak, daimi, devredilebilir ve tamamen alt lisanslanabilir bir hakkı, gayrı kabili rücu, şekil, içerik ve yer kısıtlaması olmaksızın vermektesiniz.
 
Takdir hakkı kendisine ait olmak üzere, Karia Travel yorumlarınıza ve değerlendirmelerinize atıfta bulunabileceğini kabul etmektesiniz. Ayrıca, bu Sözleşme’nin ihlal edilmesi yoluyla Yazılar üzerinde sizin veya Karia Travel sahip olduğu haklara tecavüz eden kişi veya kuruluşları yasalar önünde kovuşturmaya tabi tutması için Karia Travel’ a bir hak vermektesiniz. Yazıların gizli veya tescilli nitelikte olmadığını kabul ve ikrar etmektesiniz.
 
Clasical Tours, sizin veya üçüncü bir tarafın koyduğu, sakladığı veya yüklediği bir İçerik veya bunların maruz kalabileceği zarar veya ziyanlar ile ilgili olarak mali veya diğer hiç bir sorumluluk üstlenmemektedir ve Clasical Tours, karşılaşabileceğiniz hatalar, hakaretler, iftiralar, karalamalar, ihmaller, sahtekârlıklar, müstehcenlik, pornografi veya sövgülerden ötürü bir yükümlülüğe sahip olmayacaktır. Bir interaktif hizmet sağlayıcısı olarak, Clasical Tours, kullanıcılarının herhangi bir forumda, kişisel giriş sayfasında veya diğer bir İnteraktif Alan’da sunmuş olduğu beyanlardan, ifadelerden veya İçerik’ten ötürü bir yükümlülüğe sahip değildir.
 
Karia Travel interaktif alan aracılığıyla ilan edilmiş veya dağıtılmış olan İçeriği taramak, düzeltmek veya izlemek gibi bir yükümlülüğünün olmamasına karşın, Karia Travel Site’ye koyulan veya Site’de saklanan bir İçeriği yayınlamama, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle kaldırma, tarama veya düzeltme hakkını saklı tutmakta ve bu bakımdan mutlak bir takdir yetkisine sahip bulunmaktadır ve masrafları tamamen size ait olmak üzere, Site’ye bırakılan veya Site’de saklanan bir İçeriğin yedek kopyalarının alınması veya yenisi ile değiştirilmesi tamamen sizin sorumluluğunuzda bulunmaktadır.
 
İçerik üzerinde (atıfta bulunma veya bütünlük hakları da dahil olmak üzere) manevi haklara sahip olduğunuzun tespit edilmesi durumunda, işbu Sözleşme ile (a) İçerik veya İçerik’in türevsel çalışmaları veya iyileştirmeleri veya güncellemeleri ile bağlantılı olarak kişisel olarak tanımlanabilir bir bilginin kullanılmasını gerekli kılmadığınızı; (b) Karia Travel veya lisans alanları, halefleri ve devralanları tarafından İçeriğin yayımlanmasına, kullanılmasına, modifiye edilmesine, silinmesine ve istifade edilmesine bir itirazınızın bulunmadığını; (c) İçerik üzerinde bir eser sahibinin sahip olduğu bütün manevi haklardan daimi olarak feragat ettiğinizi ve bunlara ilişkin olarak bir tazmin veya hak talebinde bulunmamayı kabul ettiğinizi; ve (d) söz konusu manevi haklar nedeniyle diğer şekillerde Karia Travel’ a karşı yapabileceğiniz tazmin taleplerinden Karia Travel’ ı ve lisans alanlarını, haleflerini ve devralanlarını daimi olarak ibra ettiğinizi beyan etmektesiniz.
 
Yukarıda belirtilen hükümler ihlal edilecek tarzda İnteraktif Alanlar’ın veya Site’nin diğer kısımlarının kullanılması, bu Site Koşullarının bir ihlalini teşkil etmektedir ve diğer hususların yanı sıra, İnteraktif Alanlar’ı ve/veya Site’yi kullanma haklarınızın sona erdirilmesi veya askıya alınması ile neticelenebilecektir. Meşru resmi talepler, mahkeme celpleri veya kararları açısından işbirliğine gitmek, Karia Travel’ ın sistemlerini ve müşterilerini korumak veya Karia Travel’ ın işletmesi ve sistemlerinin güvenilirliğini ve faaliyetini sağlamak amacıyla, Karia Travel, kullanıcı profili bilgileri (isim, elektronik posta adresi, vs.), IP adreslemesi ve trafik bilgileri, kullanım geçmişi ve ilan edilen İçerik de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere gerekli veya uygun gördüğü bilgilere erişimde bulunabilecek ve bu bilgileri ifşa edebilecektir. Karia Travel’ ın söz konusu bilgileri ifşa etme hakkı, Karia Travel' ın Gizlilik Politikası’nın içerdiği koşullara göre önceliğe sahip olacaktır. Müşteriler, üyelikleri süresince meydana gelen Web Sitesi’nin kullanımına ilişkin tüm haklarının Karia Travel’ a mahfuz olduğu takdirde, üyeliklerini herhangi bir zamanda iptal etmeye yetkili olduklarını kabul ederler.
 
Sorumluluğun Reddi
Bu web sitesinde yayınlanan bilgiler, yazılımlar, ürünler ve hizmetler fiyat da dâhil bazı konularda tutarsızlık veya hatalar bulunabilir.
 
Özellikle seyahat ürünleri ve hizmetlerinin tanıtımını yapan ortak markalı ve/veya bağlantılı web sitesi iş ortakları bu web sitesinde sunulan ürünler için tedarikçiler ve iş ortakları tarafından verilen bilgi ve tanımların doğruluğunu garanti etmez ve bunlarla ilgili bütün hata ve tutarsızlıklardan (fiyat, fotoğraflar,   genel ürün tanımları, vs.) doğan sorumlulukları reddeder.
 
Ayrıca, web sitemizde yer alan bütün fiyat yanlışlıklarını ve/veya yanlış bir fiyat üzerinden yapılan onaylanmamış rezervasyonları düzeltme hakkına sahip bulunmaktayız. Böyle bir durumda size onaylanmamış rezervasyonlarınızı doğru fiyat üzerinden yaptırma imkânı sunulacak veya rezervasyonunuz ceza kesilmeksizin iptal edilecektir.
 
Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımız bu web sitesinde istedikleri ürün ile ilgili her türlü bilgide geliştirme ve/veya değişiklikler yapma hakkına sahiptir.
 
Veri koruma ve paylaşma
Sistemimize kayıt edeceğiniz e- postalarınız kampanyalarımız ve bültenlerimiz hakkında bilgi almanız, özel günler kutlamaları ve belirtilen üyelik hizmetleri için kullanılacaktır.
Veri tabanımızdaki kayıtlı e-postalarınız hiç bir koşulda 3. Şahıslarla paylaşılmayacaktır.
 
Bağlantılar
Bu web sitesi başka taraflarca işletilen web sitelerine bağlantılar içerebilir. Böyle bağlantılar yalnızca size bilgi vermesi amacıyla eklenmiştir. Bu web siteleri kontrolümüz altında değildir ve bu tür sitelerin içeriklerinden, gizlilik veya diğer uygulamalarından veya bu sitelerin kusur ve içerdiği zararlı yapılardan sorumlu tutulamayız.

Yazılımlar
Bu web sitesinden kullanılan bütün yazılımların telif hakkı Karia Travel ve iş ortaklarımıza aittir. Ve Yazılımların kopyalanması veya paylaşılması açıkça yasaklanmıştır

Telif Hakkı ve Ticari Marka İşaretleri
Bu web sitesinin bütün içeriği: Karia Travel, a aittir. Bütün hakları saklıdır. Karia Travel yalnızca Karia Travel tarafından işletilen web sitelerinin içeriğinden sorumludur.
 
www.ekonomiktransfer.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan  Karia Travel' a aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır. 
 
 
Karia Travel bu koşulları dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.
Copyright 2017 © Karia Group of Companies All Right Reserved
Web Site Creation and Technology by HayallerDiyari.Com